Svaštara- zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uputstvo za Goste

 

Dobro nam došli gosti!

Trenutno se nalazite

na portalu, odnosno

početnom delu foruma.

Da bi ste mogli da

pišete i da bi nam se

pridružili prvo je

potrebno da se

REGISTRUJETE.

PRITISNITE OVDE DA BI STE SE REGISTROVALI!

 

Nakon registracije,

dobićete e-mail

u kojem se nalazi

link za aktivaciju

naloga, tj link na

koji trebate da

pritisnete da bi

ste se aktivirali.

 

Zatim se trebate

Log-in-ovati.

 

Nakon LOG-IN-a,

omogućiće te sebi

pristup na forumu.

PRITISNITE OVDE ZA LOG-IN

 

 

Pristupom na forum,

omogućujete sebi:
-Pisanje po forumu

 

-Razmenjivanje

 privatnih poruka

 sa ostalim članovima

 

-Download multimedija

 fajlova po želji (muzika

 klipovi, filmovi/serije, sve

 za vaš telefon, mini programi

 i igrice...)

 

-Učestvovanje na raznim 

 takmičenjima

 

I PuUuUuUuUnO ZaBaVe! 

Novosti

N O V O S T I

 

21.9.2008

 

Nova mogućnost razmene banera
na Svaštari!

 

POGLEDAJ

Vesti

Vic dana
Anketa

Kako vam se sviđa izgled 4uma?

 
 
 

Pogledaj rezultate

Galerija


Učenik ranjen ispred škole Empty
Vic dana
Upload File
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Zadnje teme
» 300
Učenik ranjen ispred škole EmptySub Feb 22, 2014 12:35 am od mikiseki1986

» Nesebar,Bugarska
Učenik ranjen ispred škole EmptySre Jun 26, 2013 7:41 pm od Zord

» LENDOVISANJE.COM
Učenik ranjen ispred škole EmptyNed Maj 26, 2013 10:43 pm od krpancic

» Pozdrav iz Smedereva
Učenik ranjen ispred škole EmptyUto Apr 09, 2013 9:00 am od kapetan koca

» Kada sam najčešće na netu?
Učenik ranjen ispred škole EmptyPet Okt 16, 2009 10:52 pm od Nashly

» Pink Forum
Učenik ranjen ispred škole EmptyPon Okt 12, 2009 9:33 pm od steva

» ~♥~Stgla sammm~♥~
Učenik ranjen ispred škole EmptyNed Jul 19, 2009 3:19 am od Gogy

» Jelena Janković
Učenik ranjen ispred škole EmptyČet Jun 18, 2009 4:11 pm od ~Brancica~

» Da li ste spremni za pravu ljubav?
Učenik ranjen ispred škole EmptyČet Jun 18, 2009 4:08 pm od ~Brancica~

Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 35 dana Sub Apr 01, 2023 3:12 am

Učenik ranjen ispred škole

3 posters

Ići dole

Učenik ranjen ispred škole Empty Učenik ranjen ispred škole

Počalji od Xx*OgnjenA*xX Pet Maj 23, 2008 8:26 pm

Učenik ranjen ispred škole Pucnjava-v

Učenik srednje Ugostiteljsko - turističke škole Relja Popović (19) ranjen je hicem iz pištolja u stomak juče, oko 17 časova, ispred ulaza u školu, na uglu Jug Bogdanove i Ulice Gavrila Principa, na Zelenom vencu. Ranjeni mladić je operisan u Urgentnom centru, posle čega je prebačen na odeljenje intezivne nege i nalazi se u kritičnom stanju i život mu je u opasnosti. Policija je sinoć uhapsila Miloša Ivanovića (35), osumnjičenog za pokušaj ubistva.


Kako saznajemo, pucnjavi je prethodila svađa Popovića i nekoliko njegovih drugova sa napadačem u obližnjem bifeu „Sprajt“ u Ulici Gavrila Principa.
- Nekoliko momaka, od kojih je jedan bio vidno pijan, sedeli su sa dve devojke za jednim stolom. U jednom trenutku posvađal su se sa jednim stalnim gostom starim oko 35 godina, inače veoma mirnim čovekom, koji je bio sam za drugim stolom. Tad je došlo do koškanja, ali, ipak, sve se brzo smirilo zahvaljujći jednom prisebnom mladiću i čovek je izašao napolje. Posle su mi rekli da je verovatno ranjen momak, koji se trudio da smiri situaciju. Strašno - priča radnica bifea.
Kako smo saznali na licu mesta, muškarac sa kojim su se Popović i njegovi drugovi posvađali se malo kasnije vratio.
- Pozvao je Relju, sa kojim je krenuo i još jedan učenik škole, da izađe ispred bifea. Kako sam čuo tad mu je posle kraće prepirke uperio pištolj u glavu. Relja je rukom pomerio pištolj, koji je u tom momentu i opalio. Napadač je potom ispalio i još jedan hitac na učenika koji je bio sa njim ali je, srećom, promašio. Zatim je pobegao niz Ulicu Gavrila Principa - ispričao je jedan učenik, očevidac nesreće.
Oko ranjenog Popovića posle pucnjave se se ubzo skuplilo još nekoliko učenika.
- Minut pred pucnjavu sam ušao u školu, kad sam čuo zvuk sličan pucanju kapisle. Izašao sam i čuo kako nekoliko mladića viču da je neko povređen. Prišao sam im i odmah smo ga uneli u poritirnicu, gde mu je jedna profesorka pružila prvu pomoć. Kad smo mu podigli majicu nije bilo mnogo krvi, ali video sam malu ranu od metka, pa pretpostavljam da je u pitanju bio mali kalibar - kaže radnik obezbeđenja Turističko - ugostiteljske škole.
Ubrzo su na lice mesta stigli nekoliko policijskih patrola i ekipa Hitne pomoći, koja je ranjenog Popovića odmah prevezla u Urgentni centar.
- Relja Popović je maturant i pretpostavljam da je sa društvom proslavljao kraj školske godine. Stvarno je strašno što se ovako nešto desilo. Kako sam čuo moguće da je razlog pucnjave i svađa oko devojke - kaže dr Milijanko Portić, direktor škole Ugostiteljkso turističke škole.

Mladiću izvađeni bubreg i slezina
Kako „Blic“ nezvanično saznaje Relji Popoviću su kasno sinoć ostranjeni bubreg i slezina zbog opasnosti od sepsom. Njegovo stanje je jako nestabilno i doktori se bore za njegov život.
Ranije sinoć direktor Hirurgije u Urgentnom centru prof. dr Vlada Đukić izjavio je da je ranjeni učenik operisan i da je četvopročasovna operacija protekla dobro, ali da je s obzirom na težinu povrede rano za bilo kakve prognoze. On je rekao da je mladić zadobio treške povrede bubrega, jetre, pankreasa i slezine.

Uhapšen napadač
Miloš Ivanović (35), osumnjičenim za pokušaj ubistva Relje Popovića (19), uhapšen je oko 22.45 sati u blizini noćnog kluba „Brodarac“, u Hercegovačkoj ulici. Kako nezvanično saznajemo Ivanović, poznatiji kao Miško Pacov, policiji se lažno prestavljao kao Miloš Pavlović. Proverom njegov identitet je otkriven, i on se sada nalazi iza rešetaka. U trenutku hapšenja nije bio naoružan.
Xx*OgnjenA*xX
Xx*OgnjenA*xX
Počasni Član
Počasni Član

Broj poruka : 809
Godina : 30
Cash: :
Učenik ranjen ispred škole Left_bar_bleue300 / 100300 / 100Učenik ranjen ispred škole Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.04.2008

http://tokiohotelserbia.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Učenik ranjen ispred škole Empty Re: Učenik ranjen ispred škole

Počalji od ToDoR Pet Maj 23, 2008 8:46 pm

znam za to
ToDoR
ToDoR
Počasni Član
Počasni Član

Broj poruka : 1166
Godina : 30
Cash: :
Učenik ranjen ispred škole Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Učenik ranjen ispred škole Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.04.2008

http://fcarsenal.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Učenik ranjen ispred škole Empty Re: Učenik ranjen ispred škole

Počalji od Dundri Pet Maj 23, 2008 9:57 pm

Cula sam,strasno!!!!!! Shocked Mad
Dundri
Dundri
Novi Član Foruma
Novi Član Foruma

Broj poruka : 61
Godina : 30
Cash: :
Učenik ranjen ispred škole Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Učenik ranjen ispred škole Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.05.2008

http://wwwsvastara.1talk.net:)

Nazad na vrh Ići dole

Učenik ranjen ispred škole Empty Re: Učenik ranjen ispred škole

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu