Svaštara- zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uputstvo za Goste

 

Dobro nam došli gosti!

Trenutno se nalazite

na portalu, odnosno

početnom delu foruma.

Da bi ste mogli da

pišete i da bi nam se

pridružili prvo je

potrebno da se

REGISTRUJETE.

PRITISNITE OVDE DA BI STE SE REGISTROVALI!

 

Nakon registracije,

dobićete e-mail

u kojem se nalazi

link za aktivaciju

naloga, tj link na

koji trebate da

pritisnete da bi

ste se aktivirali.

 

Zatim se trebate

Log-in-ovati.

 

Nakon LOG-IN-a,

omogućiće te sebi

pristup na forumu.

PRITISNITE OVDE ZA LOG-IN

 

 

Pristupom na forum,

omogućujete sebi:
-Pisanje po forumu

 

-Razmenjivanje

 privatnih poruka

 sa ostalim članovima

 

-Download multimedija

 fajlova po želji (muzika

 klipovi, filmovi/serije, sve

 za vaš telefon, mini programi

 i igrice...)

 

-Učestvovanje na raznim 

 takmičenjima

 

I PuUuUuUuUnO ZaBaVe! 

Novosti

N O V O S T I

 

21.9.2008

 

Nova mogućnost razmene banera
na Svaštari!

 

POGLEDAJ

Vesti

Vic dana
Anketa

Kako vam se sviđa izgled 4uma?

 
 
 

Pogledaj rezultate

Galerija


Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Empty
Vic dana
Upload File
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Zadnje teme
» 300
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptySub Feb 22, 2014 12:35 am od mikiseki1986

» Nesebar,Bugarska
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptySre Jun 26, 2013 7:41 pm od Zord

» LENDOVISANJE.COM
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyNed Maj 26, 2013 10:43 pm od krpancic

» Pozdrav iz Smedereva
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyUto Apr 09, 2013 9:00 am od kapetan koca

» Kada sam najčešće na netu?
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyPet Okt 16, 2009 10:52 pm od Nashly

» Pink Forum
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyPon Okt 12, 2009 9:33 pm od steva

» ~♥~Stgla sammm~♥~
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyNed Jul 19, 2009 3:19 am od Gogy

» Jelena Janković
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyČet Jun 18, 2009 4:11 pm od ~Brancica~

» Da li ste spremni za pravu ljubav?
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene EmptyČet Jun 18, 2009 4:08 pm od ~Brancica~

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 35 dana Sub Apr 01, 2023 3:12 am

Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene

3 posters

Ići dole

Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Empty Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene

Počalji od Xx*OgnjenA*xX Uto Maj 20, 2008 9:11 pm

Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Krstin-v

Iako je od pogibije moje supruge Anice prošlo tri dana, niko iz policije me nije pozvao. O njenoj smrti u subotu ujutro me je obavestila sestra, koja je za nesreću čula na pijaci. Niko mi ništa nije javio, a ja sam mislio da je ostala kod kume Cilike u Starom Žedniku - priča za „Blic“ Pavle Krstin iz Novog Žednika.

Njegova supruga Anica (69) i kuma Cilika Čipak (44) poginule su u petak uveče na autobuskoj stanici u Starom Žedniku, kada je na njih naleteo „punto“ kojim je upravljala Tatjana K. (36) iz Subotice. Kako „Blic“ saznaje, Tatjana K. je u automobilu vozila troje dece, sinove od deset i devet godina i osmogodišnju ćerku.
Meštani Starog Žednika kažu za „Blic“ da je trodnevno ćutanje policije, tužilaštva i suda o ovom slučaju neprimereno.
- Da li bi bilo tako da je vozila žena čiji suprug nije dobrostojeći, a porodica uticajna - pitaju meštani ovog bačkog sela.
Prema nezvaničnim informacijama, suprug Tatjane K. je brat uticajnog subotičkog biznismena.
- Muž te žene koja je vozila i još jedan muškarac u nedelju su došli kod mene i ponudili mi pomoć. Odbio sam i rekao da ne mogu da mi isplatite ženu - kaže Pavle Krstin i počinje da plače.
Proteklog vikenda „Blic“ je pokušao da sazna ko su žene koje su poginule na stanici, da li je priveden vozač „punta“ koji su svedoci nesreće opisali kao „prepoznatljiv“ jer je imao nalepnicu firme.
Umesto informacija o nesreći, u saobraćajnoj policiji u subotu i nedelju postavljano nam je pitanje „da li nam je poznato da je vikend“, dok istražni sudija Krsto Knežević i zamenik opštinskog tužioca Zoran Divljak nisu bili dostupni.
Tek juče po podne oglasili su se istražni sudija i policija, ali nisu razjasnili zbog čega se o pogibiji dve žene ćutalo tri dana.
- Ovog časa nije poznato zbog čega je Tatjana K. koja je vozila „punto“ skrenula na levu stranu i udarila dve žene koje su, navodno, čekale autobus. Ne znamo da li je pukla guma, da li je „punto“ bio ispravan ili nešto treće. Analiza krvi utvrdila je da Tatjana K. nije pila alkohol. Vozilo je poslato na vanredni tehnički pregled, a lekari će uraditi obdukciju tela. Kao istražni sudija nisam našao zakonski razlog za pritvor vozača. Bila je noć, slaba vidljivost i ne znamo da li je u trenutku udesa preticala ili ne. Nema tragova kočenja, a udar je bio strahovit. Policija je na mestu nesreće sakupljala delove tela nastradalih žena - izjavio je za „Blic“ istražni sudija Opštinskog suda Krsto Knežević.
Subotička policija se oglasila se šturim saopštenjem ne precizirajući uzrok nesreće, već samo kratkom informacijom da je „punto“ iz za sada neutvrđenih razloga prešao u levu saobraćajnu traku i oborio pešake. Neobično je da i pored izjave istražnog sudije da je „policija sakupljala delove tela žrtava“ nema nikakvih informacija o brzini kojom je vozila Tatjana K.
Pavle Krstin priča da je Anica u petak krenula da prijateljima i rođacima podeli pozivnice za proslavu 50 godina braka.
- Planirali smo da proslavimo zlatnu svadbu, jer smo u proteklih pola veka delili sve, dobila dva sina, unučiće... Snaha je odvezla Anicu u Suboticu, zatim u Malu Peštu i na kraju u Stari Žednik, kod kume Cilike. Snaha se vratila, a moja supruga je ostala da malo porazgovara s kumom. Uveče su krenule na stanicu, da Cilika isprati moju ženu. I tu je na njih naleteo automobil - kaže on.
Krstin podseća da ga niko nije obavestio o Aničinoj pogibiji i da ne poznaje ženu koja je vozila „punto“. Sve što zna čuo je od poznanika.
- Naš stariji sin Josip rekao mi je da je telo poslato u Novi Sad na obdukciju - navodi Pavle i dodaje da mlađi sin Vinko, koji živi u Australiji neće uspeti da danas dođe na sahranu.
Anica Krstin i njena kuma Cilika Čipak, koja je s njom stradala, biće danas sahranjene u Novom Žedniku, odnosno Starom Žedniku.
Xx*OgnjenA*xX
Xx*OgnjenA*xX
Počasni Član
Počasni Član

Broj poruka : 809
Godina : 30
Cash: :
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Left_bar_bleue300 / 100300 / 100Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.04.2008

http://tokiohotelserbia.darkbb.com/

Nazad na vrh Ići dole

Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Empty Re: Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene

Počalji od Cheewy™ Uto Maj 20, 2008 9:46 pm

Koji moroni...
Cheewy™
Cheewy™
Administrator
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene 8xjuo3

Broj poruka : 2865
Godina : 30
Cash: :
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.02.2008

https://svastara.1talk.net

Nazad na vrh Ići dole

Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Empty Re: Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene

Počalji od -IxI 95- Uto Maj 20, 2008 11:08 pm

Koje budale
-IxI 95-
-IxI 95-
Aktivan Član
Aktivan Član

Broj poruka : 650
Godina : 28
Cash: :
Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.03.2008

http://timeforfun.nightforum.net/index.htm

Nazad na vrh Ići dole

Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene Empty Re: Policija tri dana ćutala o pogibiji dve žene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu